Aplikační software

Realizujeme nejen komplexní zakázky včetně softwaru pro řídicí systémy, ale i externě zajišťujeme subdodávky aplikačního softwaru pro zákazníky a realizační firmy. Jsme autorizovaným partnerem AMiT – českého výrobce systému pro měření a regulaci. Máme dlouholeté zkušenosti s programováním řídicích systémů SIMATIC S7.

Aplikační software realizujeme pro

Naše hlavní činnosti

K našim hlavním činnostem patří implementace, úprava i podpora programovatelných logických automatů neboli PLC. Tyto programovací řídicí systémy jsou nepostradatelnou součástí jednoúčelových strojů i automatizovaných výrobních linek. Zhotovujeme jak komplexní zakázky nových programových úloh, tak i úpravy vašich stávajících programů. Zároveň poskytujeme odborné softwarové poradenství.

Play Video

Programování na míru, úprava stávajících programů i robotizace

Náš vyškolený personál provádí implementaci, programování i dodávky robotů FANUC.

Programování PLC na míru
Provádíme komplexní zakázky na zhotovení programových úloh PLC pro ovládání výrobních technologií, poskytujeme softwarové poradenství a odborné školení zaměstnanců. Programování PLC realizujeme jak pro koncové zákazníky, tak i formou subdodávky pro dodavatele průmyslových automatizovaných technologií.
Úprava stávajících PLC programů
Kromě zhotovení zcela nových programových úloh strojních a technologických linek nabízíme přeprogramování stávajících úloh a činností. Specializujeme se na programové řídicí systémy Simatic S7-300/400 i S7-1200/1500 od společnosti Siemens. Programujeme také řídicí systémy společnosti AMiT a software vizualizace Promotic, WinCC a ControlWeb.

Přesné a spolehlivé řízení výrobních strojů a procesů automatizovaných výrobních linek

Programovatelné logické automaty (PLC) umožňují přesné a spolehlivé řízení výrobních strojů a procesů automatizovaných výrobních linek. Předností PLC je snadná modifikace řídicích úloh bez nutnosti zásahů do samotné elektroinstalace. Snadnou obsluhu naprogramovaných technologií i názornou diagnostiku umožňují přehledné ovládací panely se zobrazením funkcí prostřednictvím HMI vizualizace.

Proč spolupracovat s námi?

Pracujeme s OMRON, Siemens, Amit, Promotic, WinCC a ControlWeb.
Programujeme aplikační software do řídicích systémů. HMI vizualizace pro ovládací panely a PC stanice.
Přenosy a ukládání dat pro zpracovávání energetických bilancí. Přístup k datům přes SMS nebo internet.
Jsme tým techniků, projektantů a programátorů.
Naši práci odvádíme rychle a precizně.
Dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

Zavolejte nám a obraťte se na specialisty z firmy NOSCO s.r.o. z Bystřice nad Pernštejnem

Volejte Po–Pá 8–16 hod

Prohlédněte si naše ostatní služby

Automatizace výrobních a montážních linek

Dodáme vám kompletní dílo na klíč od analýzy, návrhu řešení, projektové dokumentace až po realizaci včetně konstrukce a dodávek mechaniky.

Automatizace lakoven

Řízení technologií chemických procesů a manipulace s výrobky pomocí portálových manipulátorů nebo průběžných dopravníků.

Výroba a řízení jednoúčelových strojů

Nabízíme spolehlivé a funkční řešení na klíč od prvotní analýzy přes projektovou dokumentaci až po realizaci softwaru řízení.

Projekce elektro

Součástí našich projektů mohou být veškeré generované výstupy, které umožňuje projekční software Eplan P8.