Volná pracovní místa

Práce ve společnost NOSCO s.r.o. přináší zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, které je doplněno celou řadou benefitů. Dbáme na odborný rozvoj našich zaměstnanců pomocí školení a možností profesního růstu. Jsme malá firma, která si zakládá na dobrém kolektivu.

Benefity

Kariéra u nás není pouze zaměstnání, ale i příležitost! Podílejte se s námi na budování dobrého jména společnosti. Podívejte se na naše volná místa.

Možnost zaměstnání u nás mají kvalifikovaní zaměstnanci v profesích elektromontér a programátor PLC.

automatizace linek2 | NOSCO s.r.o.
nosco o nas3 | NOSCO s.r.o.
nosco o nas1 | NOSCO s.r.o.

Aktuální volné pozice

Název pracovní pozice

Obsah inzerátu

In publishing and graphic design, lorem ipsum is common placeholder text used to demonstrate the graphic elements of a document or visual presentation, such as web pages, typography, and graphical layout. It is a form of “greeking”.

Even though using “lorem ipsum” often arouses curiosity due to its resemblance to classical Latin, it is not intended to have meaning. Where text is visible in a document, people tend to focus on the textual content rather than upon overall presentation, so publishers use lorem ipsum when displaying a typeface or design in order to direct the focus to presentation. “Lorem ipsum” also approximates a typical distribution of letters in English.

Více

Máte zájem o některou z pozic? Kontaktujte nás.

Staňte se součástí našeho týmu NOSCO s.r.o.! Pracujte pro stabilního českého zaměstnavatele!

Zavolejte nám

Volejte Po–Pá 8–16 hod

Nebo napište pomocí formuláře

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.