Projekce elektro

Detailně zpracovaný projekt ušetří mnoho dodatečně vynaložených nákladů během realizace zakázky. Součástí našich projektů jsou standardně kabelové listiny, zapojovací plány svorkovnic, výpis materiálu a různé další uživatelské výstupy, které lze přizpůsobit požadavkům zákazníka nebo montážní firmy.

Realizujeme elektroinstalace pro

Základním kamenem úspěšné práce je kvalitní projektová dokumentace

Výrobní dokumentace jako součást každého projektu

Součástí každého projektu je detailní zhotovení výrobní dokumentace, kterou poskytujeme v tištěné i digitální verzi. Kompletní elektrodokumentace obsahuje kabelové listiny, zapojovací plány svorkovnic, výpis materiálu a další uživatelské výstupy potřebné pro montážní a realizační firmy. K vyhotovení využíváme projekční software EPLAN.

Proč spolupracovat s námi?

Projektujeme v softwaru EPLAN a AutoCAD.
Máme zkušenosti se senzorovou technikou, bezpečnostními komponenty i frekvenčními měniči.
Projektujeme automatizované linky i jednoúčelové stroje.
Jsme tým techniků, projektantů a programátorů.
Naši práci odvádíme rychle a precizně.
Dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

Zavolejte nám, jsme specialisté na projekce elektroinstalace.

Volejte Po–Pá 8–16 hod

Prohlédněte si naše ostatní služby

Automatizace výrobních a montážních linek

Dodáme vám kompletní dílo na klíč od analýzy, návrhu řešení, projektové dokumentace až po realizaci včetně konstrukce a dodávek mechaniky.

Automatizace lakoven

Řízení technologií chemických procesů a manipulace s výrobky pomocí portálových manipulátorů nebo průběžných dopravníků.

Výroba a řízení jednoúčelových strojů

Nabízíme spolehlivé a funkční řešení na klíč od prvotní analýzy přes projektovou dokumentaci až po realizaci softwaru řízení.

Aplikační software

Realizujeme nejen komplexní zakázky včetně softwaru pro řídicí systémy, ale i externě zajišťujeme subdodávky aplikačního softwaru pro zákazníky a realizační firmy.