Výroba a řízení jednoúčelových strojů

Specializujeme se na průmyslovou elektroinstalaci, především na projekci elektroinstalace pro brousicí, obráběcí a svařovací jednoúčelové stroje. Projektujeme také dokumentaci pro automatická zdvihací zařízení a další jednoúčelové stroje automatizovaných výrobních linek. Nabízíme spolehlivé a funkční řešení na klíč od prvotní analýzy přes projektovou dokumentaci až po realizaci softwaru řízení.

Realizujeme

Žádná moderní technologická linka se v dnešní době neobejde bez automatizace

Automatizace zvyšuje efektivitu, přesnost a spolehlivost výroby. Základním stupněm automatizované výroby jsou právě jednoúčelové stroje.

Play Video

Zhotovíme kompletní elektrodokumentaci

Součástí každého projektu je detailní zhotovení výrobní dokumentace, kterou poskytujeme v tištěné i digitální verzi. Kompletní elektrodokumentace obsahuje kabelové listiny, zapojovací plány svorkovnic, výpis materiálu a další uživatelské výstupy potřebné pro montážní a realizační firmy. K vyhotovení využíváme projekční software EPLAN, k řízení software TIA portál a řídicí systém Simatic S7-1200/1500, případně i úpravy staršího systému S7-300/400.

Proč spolupracovat s námi?

Projektujeme v softwarech EPLAN a AutoCAD.
Používáme aplikační software SIMATIC a AMiT.
Vizualizace (HMI) WinCC, Promotic, ControlWeb.
Jsme tým techniků, projektantů a programátorů.
Naši práci odvádíme rychle a precizně.
Dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

Zavolejte nám. Nabízíme odborné projektování elektroinstalace jednoúčelových strojů.

Volejte Po–Pá 8–16 hod

Prohlédněte si naše ostatní služby

Automatizace výrobních a montážních linek

Dodáme vám kompletní dílo na klíč od analýzy, návrhu řešení, projektové dokumentace až po realizaci včetně konstrukce a dodávek mechaniky.

Automatizace lakoven

Řízení technologií chemických procesů a manipulace s výrobky pomocí portálových manipulátorů nebo průběžných dopravníků.

Projekce elektro

Součástí našich projektů mohou být veškeré generované výstupy, které umožňuje projekční software Eplan P8.

Aplikační software

Realizujeme nejen komplexní zakázky včetně softwaru pro řídicí systémy, ale i externě zajišťujeme subdodávky aplikačního softwaru pro zákazníky a realizační firmy.